Pomázi Futó Bajnokok Sportegyesület

2019. 08.31.

PFB-OmszkiUltra100k- Ultratávú Magyar Bajnokság, és nyíilt futam eredményei:

 

Női Bajnokok:

1. Bleier-Cseke Lilla -9:16:07

2. Kisháziné Zombory Erika - 9:37:30

3 .Csiha Yvette - 10:14:36

 

Férfi 100 km,Bajnok:

1.Reichsmann Gábor- 9:05:37

 

Nyílt egyéni férfi:

1.Peyer Zoltán -7:26:14

2.Tihor Csaba - 10:11:56

3.Márkus György -10:39:12

 

Nyílt női :

1.Máté Mónika - 12:41:15

 

2 fős csapatok, férfi:

1.Csakbelerángattak- 8:43:58

2.Egy megymag meg mégegy megymag: 9:17:03

3.Kettővs100 -10:05:55

 

3 fős csapatok, férfi:

1.PFBtrió- 9:43:09

2.Fundamenta trió-10:22:48

3.PFB-100bajnokok - 11:20:43

 

3 fős csapat, női:

1. Anya és lányai-

 

 

               

2019.05.01.-OmszkiUltra50k, Magyar Bajnokság és nyílt futam

 

Férfi kategória

1

Beda

Szabolcs    

1977

3:13:11

50 km

ETE Se

   

2

Ádók

Roland      

1984

3:27:59

50 km

Vedac

   

3

Szkridon

Gellért        

1985

3:29:01

50 km

Fehérvári Futótűz Se

 

4

Török-Illyés

László        

1977

3:37:26

50 km

Szigethalmi Ultrafutók Egyesülete

5

Brauer Orban

Károly        

1985

4:08:07

50 km

Tamási TAM_BAU AC

 

6

Kormány

László        

1982

4:13:29

50 km

Szigethalmi Ultrafutók Egyesülete

7

Bakó

Gábor         

1968

4:28:31

50 km

Békési DAC

   

8

Nagy

Zoltán         

1973

4:47:42

50 km

PFB Se

   
 

Női kategória

 

 

 

 

 

 

   

1

Simona

Staicu       

1971

3:37:32

50 km

Dunakeszi VSE

 

2

Malatinszky

Zsófia        

     1979

       3:42:42

50 km

Csömör Sport

   

3

György

Terézia      

1974

3:47:27

50 km

TFSE

   

4

Ménes

Anita          

1990

3:55:08

50 km

Tiszakécske VSE

 

5

Varga

Juliska       

1971

5:25:32

50 km

Hegyalja 2050 Se

 

6

Lőrinczy

Réka          

1982

5:26:28

50 km

Szolnoki MÁV SE

 

 

 

 

Egyéni nyílt:

 

1

Tamás

Hodossy

M

1987

HUN

3:59:04

 

M30

Csallóközkürt

 

2

Bálint

Tóth

M

1979

HUN

4:12:22

 

M40

   

3

László

Ács

M

1961

HUN

4:24:50

 

M55

   

4

Barnabás

Vissi

M

1992

HUN

4:29:06

 

M25

   

5

Gábor

Fodor

M

1986

HUN

4:30:30

 

M30

   

6

György

Márkus

M

1983

HUN

4:31:25

 

M35

MVM Se

 

7

Nándor

Hajdú

M

1976

HUN

4:32:24

 

M45

PFB SE

 

8

Tamás

Molnár

M

1976

HUN

4:34:05

 

M45

   

9

Sándor

Merhaut

M

1969

HUN

4:34:31

 

M50

   

10

Norbert

Diossi

M

1990

HUN

4:50:36

 

M25

   

11

Gábor

Mayer

M

1966

HUN

4:55:59

 

M50

   

12

Krisztián

Vindich

M

1976

HUN

4:57:07

 

M40

PFB SE

 

13

Szabolcs

Barna

M

1969

HUN

5:01:26

 

M50

   

14

Ákos

Csatári

M

1972

HUN

5:03:24

 

M45

   

15

Péter

Benedek

M

1975

HUN

5:10:59

 

M40

Szárazhegy Se

 

16

Márton

Tóth

M

1989

HUN

5:14:16

 

M30

   

17

Tamás

Bangha

M

1974

HUN

5:16:03

 

M40

   

18

Ádám

Dergán

M

1982

HUN

5:17:20

 

M35

   

19

Csaba

Takács

M

1973

HUN

5:20:48

 

M45

Péceli Párducok

20

Péter

Szabó

M

1984

HUN

5:23:38

 

M35

   

21

Tamás

Deli

M

1976

HUN

5:28:23

 

M40

   

22

Zoltán

Szabó

M

1968

HUN

5:28:24

 

M50

VUK SE

 

23

Attila

Kormos

M

1984

HUN

5:29:13

 

M35

   

24

János Pál

Varga

M

1974

HUN

5:32:59

 

M45

   

25

David

Jáger

M

1992

HUN

5:35:14

 

M25

   

26

András

Radványi

M

1971

HUN

5:41:13

 

M45

   

27

Iván

Bor

M

1969

HUN

5:41:54

 

M50

   

28

Zsolt

Kadenszky

M

1972

HUN

5:42:53

 

M45

Péceli Párducok

29

Balász

Dárdai

M

1976

HUN

5:49:30

 

M40

   

30

Attila

Molnár

M

1977

HUN

5:53:57

 

M40

   

31

Attila

Papp Tuma

M

1965

HUN

6:00:11

 

M50

   

32

Péter

Bárány

M

1974

HUN

6:06:36

 

M40

   

33

Sándor

Guvala

M

1975

HUN

6:07:41

 

M40

   
                     
                     

1

Judith

Udvari-Tóth

W

1987

HUN

4:39:40

 

W30

Eleonore

 

2

Éva

Sima

W

1961

HUN

4:51:44

 

W55

PAFF

 

3

Lia

Tasi

W

1991

HUN

4:52:22

 

W25

Pomázi Futó Bajnokok Se

4

Ágnes

Geráné Tapasztó

W

1971

HUN

4:00:53

 

W45

   

5

Judit

Fodor

W

1986

HUN

5:07:19

 

W30

   

6

Dóra Mária

Nagy

W

1988

HUN

5:15:11

 

W30

   

7

Lídia

Csatóné Valkai

W

1977

HUN

5:26:25

 

W40

   

8

Beáta

Bánfai

W

1979

HUN

5:37:53

 

W35

   

9

Anita

Lengyel

W

1974

HUN

5:46:52

 

W40

   

10

Ilona

Plechinger

W

1978

HUN

5:49:09

 

W40

   

11

Dóra

Bagi-Deli

W

1983

HUN

6:17:49

 

W35

   

12

Krisztina

Hámori

W

1985

HUN

6:23:08

 

W30

Bartos Team

 

13

Tünde

Kurucz

W

1990

HUN

6:26:44

 

W25

   

14

Dóra

Metz

W

1989

HUN

6:27:19

 

W30

Mecsek Maraton team

15

Andrea

Árvai

W

1972

HUN

6:27:27

 

W45